.

 

Tasarım ve Kesim

Aremspor, bünyesinde çalışan ve alanında uzman olan 3 grafiker ve desen tasarımcısıyla hem özgün hem de müşterinin istekleri doğrultusunda tasarımlar yapmaktadır. Tasarım sonrası profesyonel modelistlerimiz Gerber çizim teknolojisi ile istediğiniz kalıp, kumaş ve ölçüde kalıp çıkarmaktayız.

Baskı

Aremspor olarak, tekstil sektörünün ihtiyacı olan tüm baskı makinelerini tek bir çatı altında kendi bünyemizde bulundurmaktayız. Tüm siparişleriniz uzman grafik tasarım ekibimiz tarafından sizlere özel olarak tasarlanır. Bünyemiz de bulunan bas-kes folyo, flex folyo, transfer baskı, süblimasyon baskı, 3D kabartmalı logo, boya baskı, dijital baskı tekniklerinden müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kendilerine en uygun baskı yöntemi ile uygulama yapılır. Yeni nesil teknoloji olan 3D kabartmalı arma teknoloji ile taklit edilemez logo formalarınıza eşsiz bir değer katar. Baskı tekniklerimizin hepsi dünya standartlarında olup, ürünleriniz ileri teknoloji sistemler ile üretilmektedir.

Nakış

Son teknolojiye sahip nakış makineleri ile nakışları kusursuzca estetik bir şekilde kumaşa uygulamaktayız. Bünyemizde bulunan farklı makineler ile delikli çalışmalar, aplike yapıştırma ve bir çok uygulama yöntemi kullanmaktayız.

Dikim

Müşterilerimizin tercihine göre tüm ürünler istenilen kalite, renk ve kalıpta sahip olduğumuz makine parkurları ile dikilerek profesyonel işçilik ile üretilir. Tüm süreç için gerekli makine parkurları kendi bünyemizde olup, süreç hızlandırılmakta ve ürünler hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Kalite Kontrol, Ütü ve Paketleme

Tüm süreç boyunca ürünleriniz size ulaşmadan önce defalarca kez kontrol edilir. Kalite kontrol ile ürünlerdeki hata oranı sıfıra indirgenir. Kalite kontrol sonrası, tüm ürünler tek tek ütülenerek ayrı ayrı paketlenir. Ürünleriniz size Aremspor güvencesiyle eksiksiz olarak teslim edilir.