.

 

HAKKIMIZDA
 
Aremspor Hakkımızda
Aremspor, 2016 yılında genç girişimci Emine ÜNLÜOĞLU tarafından kurulmuş, kısa sürede yapmış olduğu başarılarla toptan ve perakende de büyük başarılara imza atmıştır.

Aremspor kurucusu Emine ÜNLÜOĞLU, İstanbul Haliç Üniversitesi Tekstil ve Moda Tasarımı bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversite de Yüksek Lisans Eğitimi almıştır. Multi brand bir marka olan Aremspor dünyaca ünlü markaları bir arada toplayarak farklı branşlarda spor yapan herkese hitap etmektedir. Dünyaca ünlü markaların yanında Aremspor, kendi üretimleri olan Arem Collection ürünleriyle spor giyim de farklı müşteri profillerine uygun istekler doğrultusunda birinci kalite ürünler üretmektedir. Uzmanlaşmış kadrosu ile Aremspor kendi bünyesi içerisinde ajans kurarak, şirketler, okullar, kurumlar, aktivite grupları, ve spor kulüpleri için özel tasarımlar yaparak grafik tasarım odaklı çalışan bir firmadır. Özel tasarımlı ürünleri ile müşterilerinin istekleri doğrultusunda bire bir hizmet vermektedir. Aremspor, süperlig takımlarına ürün tedariği sağlamakla birlikte, her müşteriye özel hizmet vermektedir. Farklı tasarımlarla ürünleriniz kişiselleşir ve sizinle bütünleşir. Şimdilerde Merkez mağazasının yanında perakende mağazası ile büyüyen ve online pazar üzerinde büyüme hedefleri olan Aremspor bu yolda yatırımlar yaparak markalaşmaya devam etmektedir.

Müşterilerimizin memnuniyeti, her an kolay iletişim, ürün sipariş verme anından teslimat sonrasına kadar tüm operasyonlarda hızlı, güvenli ve çözüm odaklı düşüncelerimizle sektörde memnuniyeti ve güveni hedeflemekteyiz.